O Nas
Logistyka, która sprosta
Twoim wymaganiom

Open Logistics to doświadczony zespół, który codziennie pracuje nad tym aby sprostać każdym wyzwaniom. Lata pracy w branży logistycznej pozwalają nam świadczyć wysoką jakość usług w których sprawą naturalną jest punktualność i staranny transport towaru. Naszym klientom oferujemy kompletną obsługę logistyczną w skład której wchodzą między innymi:

  • transport międzynarodowy
  • pełny przekrój floty transportowej
  • stacjonarny i mobilny serwis pojazdów
  • powierzchnie magazynowe na terenie Polski i Włoch
  • administracja i windykacja
  • doradztwo prawno-techniczne

Jesteśmy firmą zatrudniającą międzynarodowy zespół. Oferujemy wsparcie w języku: niemieckim, polskich, włoskim i francuskim. Poważnie traktujemy współpracę z naszymi klientami, zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji. Nasze działania opieramy na sprawdzonych rozwiązaniach. Wypracowany przez nas system pracy gwarantuje skuteczność w realizowaniu nawet najtrudniejszych zadań. O naszym doświadczeniu i wysokiej kulturze pracy może poświadczy współpraca z takimi firmami jak: UPC, Fedex, DPD

Dbamy o dobre relacje z naszymi partnerami i zawsze dokładamy wszelkich starań do świadczonych usług.

Rozpocznij z nami współpracę i przekonaj się sam że potrafimy sprawnie i skutecznie realizować powierzone zadania. Oferując pełne zaplecze logistyczne możemy stanowić kompleksowe rozwiązanie dla Twojej firmy.

Kontakt
Zamów Transport
Open Logistics sp. z o.o. sp.k.
ul. Zagonowa 36 91-232 Łódź
office@openlogistics.eu
(+48) 730 550 002